MECI
25.01.18 | a 2-a rundă | Greetje Minnen | Berfu Cengiz | 7-5, 2-6, 6-1 | Sharm El | Hard |
STATISTICI MECI
Greetje Minnen | Berfu Cengiz | |
Prima administrare % | 54/89 (61%) | 60/88 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/54 (48%) | 28/60 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/35 (40%) | 8/28 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 10/18 (56%) | 9/14 (64%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/88 (59%) | 49/89 (55%) |
Total puncte câştigate | 92/177 (52%) | 85/177 (48%) |
Greșeli duble | 6 | 4 |
ași | 5 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Greetje Minnen vs. Berfu Cengiz - meciuri reciproce
25.01.18 | a 2-a rundă | Greetje Minnen | Berfu Cengiz | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Greetje Minnen form & Berfu Cengiz form
Greetje Minnen - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 3-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Semifinală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 Sfert de finală | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Calificare | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 a 3-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Berfu Cengiz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - retragere | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detaliu meci |