MECI
12.04.19 | a 2-a rundă | Greetje Minnen | Olga Doroshina | 6-2, 6-2 | W60 Istanbul | Hard |
STATISTICI MECI
Greetje Minnen | Olga Doroshina | |
Prima administrare % | 32/51 (63%) | 29/45 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/32 (75%) | 16/29 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 3/16 (19%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/45 (58%) | 18/51 (35%) |
Total puncte câştigate | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 3 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Greetje Minnen vs. Olga Doroshina - meciuri reciproce
12.04.19 | a 2-a rundă | Greetje Minnen | Olga Doroshina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W60 Istanbul | Hard |
Greetje Minnen form & Olga Doroshina form
Greetje Minnen - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 3-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Semifinală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 Sfert de finală | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Calificare | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 a 3-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Olga Doroshina - ultimele meciuri
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.21 Sfert de finală | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.21 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.20 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - retragere | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.19 Calificare | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
30.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
21.12.19 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
20.12.19 Sfert de finală | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
14.12.19 Semifinală | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
13.12.19 Sfert de finală | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detaliu meci |