MECI
06.12.16 | 1-a rundă | Guillermina Naya | Erika Drozd Pereira | 6-3, 6-2 | La Paz | Zgura |
STATISTICI MECI
Guillermina Naya | Erika Drozd Pereira | |
Prima administrare % | 21/53 (40%) | 37/60 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/21 (81%) | 18/37 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/32 (50%) | 11/23 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/60 (52%) | 20/53 (38%) |
Total puncte câştigate | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Greșeli duble | 8 | 7 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
26.04.97, 26 Vârsta
10178 $
26.04.97, 26 Vârsta
10178 $
Guillermina Naya vs. Erika Drozd Pereira - meciuri reciproce
06.12.16 | 1-a rundă | Guillermina Naya | Erika Drozd Pereira | 6-3, 6-2 | detaliu meci | La Paz | Zgura |
21.09.15 | 2-a rundă de calif. | Guillermina Naya | Erika Drozd Pereira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | San Carlos | Zgura |
Guillermina Naya form & Erika Drozd Pereira form
Guillermina Naya - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - retragere | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.23 Semifinală | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.10.23 Sfert de finală | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
09.09.23 Finală | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Semifinală | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Erika Drozd Pereira - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 0-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yuka Hosoki | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Calificare | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Florencia Araya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Adelina Baravi | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Helena Jansen Figueras | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Melisa Morales | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.18 1-a rundă | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Lambare - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Carla Lucero | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.08.18 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Anais Kikuchi | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.18 1-a rundă | vs. Aimee Tarun | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. Priyanka Shah | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.05.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Zhima Du | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.18 Calificare | vs. Irina Lapustina | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.05.18 Calificare | vs. Anna Laguza | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Marcela Bueno | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Chloe Hamlin | 6-72, 2-6 | detaliu meci |