INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vasilisa Aponasenko vs. Guillermina Naya - meciuri reciproce
30.08.17 | 1-a rundă | Guillermina Naya | Vasilisa Aponasenko | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Vasilisa Aponasenko form & Guillermina Naya form
Vasilisa Aponasenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1-a rundă | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detaliu meci |
Guillermina Naya - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - retragere | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 Semifinală | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.23 Semifinală | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.10.23 Sfert de finală | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
09.09.23 Finală | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Semifinală | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detaliu meci |