MECI
21.01.19 | 1-a rundă de calif. | Gyulnara Nazarova | Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | W25 Kazan | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gyulnara Nazarova vs. Ekaterina Vishnevskaya - meciuri reciproce
21.01.19 | 1-a rundă de calif. | Gyulnara Nazarova | Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detaliu meci | W25 Kazan | Indoor Hard |
Gyulnara Nazarova form & Ekaterina Vishnevskaya form
Gyulnara Nazarova - ultimele meciuri
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.04.19 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.04.19 1-a rundă | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.19 Calificare | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
22.02.19 Sfert de finală | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.19 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.19 1-a rundă | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.19 Calificare | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.19 Calificare | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 a 2-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - retragere | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finală | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.18 Semifinală | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.18 Sfert de finală | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Ekaterina Vishnevskaya - ultimele meciuri
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - retragere | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |