MECI
14.05.18 | 1-a rundă de calif. | Hanna Schmidt Axelsson | Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-3 | Gothenburg | Zgura |
STATISTICI MECI
Suedia
08.03.00, 24 Vârsta
08.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Hanna Schmidt Axelsson vs. Ingrid Vojcinakova - meciuri reciproce
14.05.18 | 1-a rundă de calif. | Hanna Schmidt Axelsson | Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Gothenburg | Zgura |
Hanna Schmidt Axelsson form & Ingrid Vojcinakova form
Hanna Schmidt Axelsson - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Francati | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Karlskrona - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Julita Saner | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
26.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Bourbotte | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
16.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Engback | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
16.05.16 Calificare | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
09.05.16 Calificare | vs. Paulina Engback | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Therese Ekdahl | 6-74, 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Ingrid Vojcinakova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |