Elvetia
23.10.99, 24 Vârsta
23.10.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
17.12.95, 28 Vârsta
17.12.95, 28 Vârsta
Tamara Racine-Beauchamp vs. Hannah Nagel - meciuri reciproce
01.04.18 | 2-a rundă de calif. | Hannah Nagel | Tamara Racine-Beauchamp | 6-4, 7-65 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Tamara Racine-Beauchamp form & Hannah Nagel form
Tamara Racine-Beauchamp - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Griessner | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Nagel | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Jegiolka | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Roxana Manu | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
13.02.18 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Zotova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.01.18 1-a rundă | vs. Betina Tokac | 6-74, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
28.06.17 1-a rundă | vs. Tea Faber | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-4 | detaliu meci |
Hannah Nagel - ultimele meciuri
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 4-6, 0-3, - Hannah Nagel - retragere | detaliu meci | |
09.10.18 Calificare | vs. Margaux Komano | 7-60, 7-5 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Wiesbaden - Zgura | ||||
23.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.04.18 Calificare | vs. Joelle Kissell | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Odintsova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Leonie Nutz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
13.07.15 1-a rundă de calif. | vs. Jil Nora Engelmann | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.01.15 1-a rundă | vs. Tina Tehrani | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.01.15 Calificare | vs. Siyu Chen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.01.15 1-a rundă | vs. Kristina Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.01.15 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-72, - Hannah Nagel - retragere | detaliu meci | |
05.01.15 Calificare | vs. Anais Gomar Isart | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Bron - Indoor Hard | ||||
24.02.14 1-a rundă de calif. | vs. Elodie Busson | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.14 Calificare | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 0-2, - Hannah Nagel - retragere | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
18.11.13 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Hannah Nagel - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Carpet | ||||
11.11.13 1-a rundă | vs. Anabel Ossombi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.11.13 a 2-a rundă | vs. Ilka Csoregi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Carpet | ||||
04.11.13 Calificare | vs. Irini Papageorgiou | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.11.13 1-a rundă | vs. Ilka Csoregi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Berlin - Zgura | ||||
02.09.13 2-a rundă de calif. | vs. Ann-Kathrin Schmitz | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.13 2-a rundă de calif. | vs. Lea Sophie Golmann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.13 1-a rundă | vs. Teresa Malikova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.08.13 Calificare | vs. Carina Litfin | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
15.07.13 1-a rundă de calif. | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 3-6 | detaliu meci |