MECI
26.09.19 | a 2-a rundă | Hannah Viller Moller | Katharina Hering | 2-6, 7-5, 6-4 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Hannah Viller Moller | Katharina Hering | |
Prima administrare % | 75/100 (75%) | 85/117 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/75 (52%) | 43/85 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/25 (44%) | 16/32 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 8/16 (50%) | 8/13 (62%) |
Puncte câştigate din returnare | 58/117 (50%) | 50/100 (50%) |
Total puncte câştigate | 108/217 (50%) | 109/217 (50%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Hannah Viller Moller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Katharina Hering | |
Hannah Viller Moller | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 2-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Hannah Viller Moller | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hannah Viller Moller | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Hannah Viller Moller | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
2-3 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hannah Viller Moller | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Hannah Viller Moller | 5-5 | |
0-0, 15-15 | ||
6-5 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Hannah Viller Moller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0 | ||
Hannah Viller Moller | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Hannah Viller Moller | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40 | ||
4-1 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hannah Viller Moller | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Katharina Hering | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Hannah Viller Moller | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
Danemarca
04.08.01, 22 Vârsta
04.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Hannah Viller Moller vs. Katharina Hering - meciuri reciproce
26.09.19 | a 2-a rundă | Hannah Viller Moller | Katharina Hering | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Hannah Viller Moller form & Katharina Hering form
Hannah Viller Moller - ultimele meciuri
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
29.07.23 Semifinală | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.07.23 Sfert de finală | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.22 Calificare | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
31.07.22 Finală | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.07.22 Semifinală | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.07.22 Sfert de finală | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.07.22 1-a rundă | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.09.19 Semifinală | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Katharina Hering - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detaliu meci |