Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Svetlana Iansitova vs. Haruna Arakawa - meciuri reciproce
03.05.18 | a 2-a rundă | Haruna Arakawa | Svetlana Iansitova | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Svetlana Iansitova form & Haruna Arakawa form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Haruna Arakawa - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Calificare | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - retragere | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1-a rundă | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci |