MECI
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Helena Narmont | Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | W15 Amarante | Hard |
STATISTICI MECI
Estonia
21.01.01, 23 Vârsta
21.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
15.08.96, 27 Vârsta
15.08.96, 27 Vârsta
Helena Narmont vs. Tomoe Yazawa - meciuri reciproce
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Helena Narmont | Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Amarante | Hard |
Helena Narmont form & Tomoe Yazawa form
Helena Narmont - ultimele meciuri
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 0-1, - Helena Narmont - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-3, - Helena Narmont - retragere | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Saoirse Breen | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-5, 1-10 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pozarenko | 6-73, 7-5, 12-10 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Novikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Proctor | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Weronika Baszak | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.22 1-a rundă | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.22 Sfert de finală | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.05.22 a 2-a rundă | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.05.22 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1-a rundă | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 Calificare | vs. Kimmi Hance | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 Calificare | vs. Kristina Novak | 1-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
29.09.21 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Tatum Evans | 7-5, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Tomoe Yazawa - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Terezie Prici | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Corte | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Moreno Arias | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Dols | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Alexandra Silva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Salma Ziouti | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Keranen | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
02.10.17 1-a rundă | vs. Ekaterina Kholopenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Dorota Szczygielska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
14.08.17 Calificare | vs. Alexandra Alegre Ferre | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 0-1, - Tomoe Yazawa - retragere | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă | vs. Marta Perez Mur | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Daniela Baez Friedrich | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
13.09.16 1-a rundă | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
05.09.16 Calificare | vs. Desirae Krawczyk | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Bencomo | 1-6, 2-6 | detaliu meci |