MECI
11.12.17 | 1-a rundă | Hortencia Birnbaumer | Candela Bugnon | 6-3, 6-2 | Santa Cruz | Zgura |
STATISTICI MECI
Hortencia Birnbaumer | Candela Bugnon | |
Prima administrare % | 24/58 (41%) | 33/54 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/24 (83%) | 18/33 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/34 (41%) | 6/21 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/54 (56%) | 24/58 (41%) |
Total puncte câştigate | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Greșeli duble | 8 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
Bolivia
09.01.00, 24 Vârsta
09.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
05.12.97, 26 Vârsta
10115 $
05.12.97, 26 Vârsta
10115 $
Hortencia Birnbaumer vs. Candela Bugnon - meciuri reciproce
11.12.17 | 1-a rundă | Hortencia Birnbaumer | Candela Bugnon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Santa Cruz | Zgura |
Hortencia Birnbaumer form & Candela Bugnon form
Hortencia Birnbaumer - ultimele meciuri
Santa Cruz - Zgura | ||||
13.12.17 a 2-a rundă | vs. Fernanda Brito | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.17 1-a rundă | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Andreina Pino | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
24.07.17 Calificare | vs. Shannon Cox | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Pei Hsuan Chen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Wagner | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Emily Fanning | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
28.06.17 1-a rundă | vs. Linda Prenkovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Fed Cup - Hard | ||||
09.02.17 Rubber 1 | vs. Adriana Perez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.17 Rubber 1 | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
14.12.16 a 2-a rundă | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.16 1-a rundă | vs. Carolina Torrico | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
La Paz - Zgura | ||||
08.12.16 a 2-a rundă | vs. Nathaly Kurata | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.16 1-a rundă | vs. Liria Loria Pereyra | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Villa Maria - Zgura | ||||
02.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Milagros Montero | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.05.16 Calificare | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
25.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Josefina Surraco | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Bauru - Zgura | ||||
19.04.16 1-a rundă | vs. Zoe Gwen Scandalis | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.16 Calificare | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Lins - Zgura | ||||
11.04.16 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.04.16 Calificare | vs. Milagros Montero | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Bruna Goncalves | 6-4, Bruna Goncalves - retragere | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
06.04.16 a 2-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.16 1-a rundă | vs. Juliana Silva De Carvalho | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Ortiz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
04.04.16 Calificare | vs. Camila Tumosa | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
28.03.16 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Oliveira Araujo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.16 Calificare | vs. Julie Tringa | 6-70, 6-2, 6-77 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
22.03.16 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Candela Bugnon - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 7-5, 10-12 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Reza Timmerman | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.05.22 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.22 Calificare | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Lourdes Ayala | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
01.02.22 Calificare | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Cordoba - Zgura | ||||
06.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Villa - Zgura | ||||
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Buenos - Zgura | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Constanza Arancibia | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Antonia Samudio | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Eduarda Piai | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Luini | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci |