Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
20.06.98, 25 Vârsta
20.06.98, 25 Vârsta
vs. Hoyeon Nor - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
- ultimele meciuri
nu a fost găsit nici un meci |
Hoyeon Nor - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
31.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sangju - Indoor Hard | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
07.09.15 1-a rundă | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
31.08.15 1-a rundă | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
25.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.05.15 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.05.15 Calificare | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detaliu meci |