MECI
07.11.16 | Calificare | Iana Tishchenko | Laia Conde Monfort | 6-3, 6-3 | Vinaros | Zgura |
STATISTICI MECI
Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
26.05.01, 22 Vârsta
26.05.01, 22 Vârsta
Iana Tishchenko vs. Laia Conde Monfort - meciuri reciproce
07.11.16 | Calificare | Iana Tishchenko | Laia Conde Monfort | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Vinaros | Zgura |
Iana Tishchenko form & Laia Conde Monfort form
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |
Laia Conde Monfort - ultimele meciuri
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.06.22 Calificare | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.07.21 1-a rundă | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
05.02.19 Calificare | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Zgura | ||||
22.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
12.12.18 a 2-a rundă | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.18 1-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.11.18 Calificare | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | detaliu meci |