MECI
29.08.16 | 2-a rundă de calif. | Iana Tishchenko | Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-4 | Barcelona | Zgura |
STATISTICI MECI
Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Iana Tishchenko vs. Olga Parres Azcoitia - meciuri reciproce
29.08.16 | 2-a rundă de calif. | Iana Tishchenko | Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Barcelona | Zgura |
Iana Tishchenko form & Olga Parres Azcoitia form
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |
Olga Parres Azcoitia - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
28.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - retragere | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.22 Semifinală | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.22 Sfert de finală | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.22 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Semifinală | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.22 Sfert de finală | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci |