MECI
06.10.18 | Semifinală | Ilay Yoruk | Franziska Kommer | 6-3, 6-2 | Sozopol | Hard |
STATISTICI MECI
Ilay Yoruk | Franziska Kommer | |
Prima administrare % | 41/53 (77%) | 28/45 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/41 (71%) | 14/28 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/12 (75%) | 8/17 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/45 (51%) | 15/53 (28%) |
Total puncte câştigate | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 2 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilay Yoruk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
Ilay Yoruk vs. Franziska Kommer - meciuri reciproce
06.10.18 | Semifinală | Ilay Yoruk | Franziska Kommer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Sozopol | Hard |
Ilay Yoruk form & Franziska Kommer form
Ilay Yoruk - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Franziska Kommer - ultimele meciuri
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - retragere | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.18 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detaliu meci |