Belarus
09.06.97, 26 Vârsta
09.06.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lizaveta Hancharova vs. Ilay Yoruk - meciuri reciproce
27.01.18 | 1-a rundă de calif. | Ilay Yoruk | Lizaveta Hancharova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Lizaveta Hancharova form & Ilay Yoruk form
Lizaveta Hancharova - ultimele meciuri
Moscow - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Anastasiya Smolekova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alena Nikishina | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Karregat | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Svecova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 7-65, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Didkovska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Maryna Kolb | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 Calificare | vs. Valentina Abrile | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Salenko | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă | vs. Veronika Stotyka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Balaba | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Juliya Popyk | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Marta Magalhaes | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Yukako Noi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Darya Shulzhanok | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Lusine Avanesyan | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Ilay Yoruk - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detaliu meci |