MECI
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 6-2, 10-2 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Ilinca Dalina Amariei vs. Maria Alexandra Medeea Popescu - meciuri reciproce
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Ilinca Dalina Amariei form & Maria Alexandra Medeea Popescu form
Ilinca Dalina Amariei - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detaliu meci |
Maria Alexandra Medeea Popescu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 Calificare | vs. Polina Pavlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cindy Burger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-73, 6-4, 1-10 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ramona Eva Chivu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Saki | 3-6, 3-6 | detaliu meci |