MECI
09.09.19 | 2-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | W15 Focsani | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
28.03.94, 30 Vârsta
28.03.94, 30 Vârsta
Ilinca Dalina Amariei vs. Olha Romanyshyn - meciuri reciproce
09.09.19 | 2-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Focsani | Zgura |
Ilinca Dalina Amariei form & Olha Romanyshyn form
Ilinca Dalina Amariei - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detaliu meci |
Olha Romanyshyn - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
21.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
14.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - retragere | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
11.11.13 1-a rundă de calif. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Budva - Zgura | ||||
16.09.13 1-a rundă | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
09.09.13 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Berlin - Zgura | ||||
02.09.13 2-a rundă de calif. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
01.07.13 1-a rundă de calif. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya Belconti - Hard | ||||
16.04.12 1-a rundă de calif. | vs. Alina Pakharenko | 6-1, 6-2 | detaliu meci |