MECI
20.01.16 | 1-a rundă | Ilona Kremen | Harriet Dart | 6-2, 4-6, 6-1 | Hammamet | Zgura |
STATISTICI MECI
Ilona Kremen | Harriet Dart | |
Prima administrare % | 52/78 (67%) | 56/99 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/52 (67%) | 31/56 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/26 (58%) | 20/43 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 6/19 (32%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/99 (48%) | 28/78 (36%) |
Total puncte câştigate | 98/177 (55%) | 79/177 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ilona Kremen vs. Harriet Dart - meciuri reciproce
28.01.16 | a 2-a rundă | Ilona Kremen | Harriet Dart | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
20.01.16 | 1-a rundă | Ilona Kremen | Harriet Dart | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Ilona Kremen form & Harriet Dart form
Ilona Kremen - ultimele meciuri
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Khimki - Indoor Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Calificare | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
09.04.19 Calificare | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.19 Calificare | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
26.08.18 Calificare | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Harriet Dart - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Nao Hibino | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jule Niemeier | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-73, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finală | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.01.24 Semifinală | vs. Katie Volynets | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.01.24 Sfert de finală | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Yafan Wang | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ena Koike | - Harriet Dart - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
19.11.23 Finală | vs. Yue Yuan | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Sijia Wei | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Daria Snigur | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | detaliu meci |