MECI
29.08.16 | 2-a rundă de calif. | Inbar Cohen | Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Israel
13.01.99, 25 Vârsta
13.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
29.06.00, 23 Vârsta
29.06.00, 23 Vârsta
Inbar Cohen vs. Sara Gvozdenovic - meciuri reciproce
29.08.16 | 2-a rundă de calif. | Inbar Cohen | Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Inbar Cohen form & Sara Gvozdenovic form
Inbar Cohen - ultimele meciuri
Kiryat Shmona - Hard | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tiberias - Hard | ||||
14.05.18 Calificare | vs. Sean Lodzki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sajur - Hard | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Aimee Tarun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
02.05.18 a 2-a rundă | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Ilana Tetruashvili | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maya Tahan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
13.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Smelansky | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Avital Kandelis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Ella Taylor | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Alona Kruglov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Youmi Zhuoma | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
08.03.17 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
05.12.16 Calificare | vs. Mia Rabinowitz | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Neta Berman | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Talya Zandberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Tiberias - Hard | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shaykis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.16 Calificare | vs. Shir Azran | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
22.09.16 a 2-a rundă | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.16 1-a rundă | vs. Liron Sasson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tijana Tofiloski | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.08.16 Calificare | vs. Dunja Stamenkovic | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cakovec - Zgura | ||||
22.08.16 Calificare | vs. Sara Palcic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Renata Ivandic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Sara Gvozdenovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
01.09.20 Calificare | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.20 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detaliu meci |