Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Louise Lampla vs. Ines Murta - meciuri reciproce
23.01.18 | 1-a rundă | Ines Murta | Louise Lampla | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Louise Lampla form & Ines Murta form
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Ines Murta - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - retragere | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finală | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.23 Semifinală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detaliu meci |