MECI
05.09.18 | Calificare | Ingrid Vojcinakova | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 25 Vârsta
10.04.98, 25 Vârsta
Ingrid Vojcinakova vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
05.09.18 | Calificare | Ingrid Vojcinakova | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Szekesfehervar | Zgura |
Ingrid Vojcinakova form & Aneta Kulhankova form
Ingrid Vojcinakova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |