MECI
01.08.11 | 1-a rundă de calif. | Ingrid Vojcinakova | Olha Romanyshyn | 4-6, 6-1, 6-3 | Ilawa | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
28.03.94, 30 Vârsta
28.03.94, 30 Vârsta
Ingrid Vojcinakova vs. Olha Romanyshyn - meciuri reciproce
01.08.11 | 1-a rundă de calif. | Ingrid Vojcinakova | Olha Romanyshyn | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | Ilawa | Zgura |
Ingrid Vojcinakova form & Olha Romanyshyn form
Ingrid Vojcinakova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.04.24 Calificare | vs. Jovana Grujic | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
09.04.24 Calificare | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Haina Franco | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.04.24 Calificare | vs. Sandra Mahbouli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Fernanda Sandoval 2 | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Olha Romanyshyn - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
21.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
14.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - retragere | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
11.11.13 1-a rundă de calif. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Budva - Zgura | ||||
16.09.13 1-a rundă | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
09.09.13 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Berlin - Zgura | ||||
02.09.13 2-a rundă de calif. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
01.07.13 1-a rundă de calif. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya Belconti - Hard | ||||
16.04.12 1-a rundă de calif. | vs. Alina Pakharenko | 6-1, 6-2 | detaliu meci |