MECI
13.01.18 | Sfert de finală | Ioana Loredana Rosca | Despina Papamichail | 6-0, 7-5 | Hammamet | Zgura |
STATISTICI MECI
Ioana Loredana Rosca | Despina Papamichail | |
Prima administrare % | 37/59 (63%) | 35/53 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/37 (59%) | 11/35 (31%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/22 (27%) | 4/18 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 9/15 (60%) | 5/7 (71%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/53 (72%) | 31/59 (53%) |
Total puncte câştigate | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ioana Loredana Rosca vs. Despina Papamichail - meciuri reciproce
29.04.19 | Calificare | Ioana Loredana Rosca | Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | W60 Les | Hard |
13.01.18 | Sfert de finală | Ioana Loredana Rosca | Despina Papamichail | 6-0, 7-5 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
08.07.16 | Semifinală | Ioana Loredana Rosca | Despina Papamichail | 6-4, 7-65 | detaliu meci | Getxo | Zgura |
Ioana Loredana Rosca form & Despina Papamichail form
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Despina Papamichail - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
28.03.24 Sfert de finală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 Calificare | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detaliu meci |