MECI
02.09.16 | Sfert de finală | Ioana Loredana Rosca | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 6-3 | Barcelona | Zgura |
STATISTICI MECI
Ioana Loredana Rosca | Lesley Pattinama Kerkhove | |
Prima administrare % | 45/65 (69%) | 41/66 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/45 (53%) | 22/41 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/20 (50%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/66 (53%) | 31/65 (48%) |
Total puncte câştigate | 69/131 (53%) | 62/131 (47%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ioana Loredana Rosca vs. Lesley Pattinama Kerkhove - meciuri reciproce
02.09.16 | Sfert de finală | Ioana Loredana Rosca | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Barcelona | Zgura |
Ioana Loredana Rosca form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Lesley Pattinama Kerkhove - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | detaliu meci |