MECI
15.07.19 | Calificare | Ioana Loredana Rosca | Marie Temin | 6-1, 4-6, 10-6 | W80 Biarritz | Zgura |
STATISTICI MECI
Ioana Loredana Rosca | Marie Temin | |
Prima administrare % | 34/55 (62%) | 39/65 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/34 (62%) | 25/39 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 10/26 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/65 (46%) | 22/55 (40%) |
Total puncte câştigate | 63/120 (53%) | 57/120 (48%) |
Greșeli duble | 3 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
3-1 | Marie Temin | |
0-0 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Marie Temin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Marie Temin | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Marie Temin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Marie Temin | |
0-0 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
4-5 | Marie Temin | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
10-6 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ioana Loredana Rosca vs. Marie Temin - meciuri reciproce
15.07.19 | Calificare | Ioana Loredana Rosca | Marie Temin | 6-1, 4-6, 10-6 | detaliu meci | W80 Biarritz | Zgura |
Ioana Loredana Rosca form & Marie Temin form
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Marie Temin - ultimele meciuri
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.22 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detaliu meci | |
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.22 Calificare | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.22 Semifinală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.06.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci |