MECI
27.01.19 | Finală | Ioana Loredana Rosca | Rebeka Masarova | 6-2, 6-0 | W15 Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Rebeka Masarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Rebeka Masarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Rebeka Masarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Rebeka Masarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Masarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Rebeka Masarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rebeka Masarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ioana Loredana Rosca vs. Rebeka Masarova - meciuri reciproce
07.10.19 | Calificare | Ioana Loredana Rosca | Rebeka Masarova | 2-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | Roja De | Zgura |
27.01.19 | Finală | Ioana Loredana Rosca | Rebeka Masarova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Manacor | Zgura |
Ioana Loredana Rosca form & Rebeka Masarova form
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Rebeka Masarova - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Sfert de finală | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 2-6, 0-1, - Rebeka Masarova - retragere | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Sfert de finală | vs. Magda Linette | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Kateryna Baindl | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Claire Liu | 5-7, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Brengle | 7-64, 6-3 | detaliu meci |