MECI
11.01.18 | a 2-a rundă | Ioana Loredana Rosca | Tamara Curovic | 6-2, 7-5 | Hammamet | Zgura |
STATISTICI MECI
Ioana Loredana Rosca | Tamara Curovic | |
Prima administrare % | 43/66 (65%) | 42/70 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/43 (77%) | 24/42 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/23 (48%) | 15/28 (54%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/70 (44%) | 22/66 (33%) |
Total puncte câştigate | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ioana Loredana Rosca vs. Tamara Curovic - meciuri reciproce
11.01.18 | a 2-a rundă | Ioana Loredana Rosca | Tamara Curovic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Ioana Loredana Rosca form & Tamara Curovic form
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Tamara Curovic - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci |