MECI
01.09.20 | 1-a rundă | Ipek Oz | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-30 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
24.06.00, 23 Vârsta
24.06.00, 23 Vârsta
Ipek Oz vs. Doroteja Joksovic - meciuri reciproce
01.09.20 | 1-a rundă | Ipek Oz | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ipek Oz form & Doroteja Joksovic form
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Doroteja Joksovic - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.09.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.20 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.20 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detaliu meci |