MECI
19.01.19 | Semifinală | Ipek Oz | Francesca Jones | 6-2, 5-7, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ipek Oz | Francesca Jones | |
Prima administrare % | 61/85 (72%) | 47/89 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/61 (64%) | 30/47 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/24 (46%) | 13/42 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/89 (52%) | 35/85 (41%) |
Total puncte câştigate | 96/174 (55%) | 78/174 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ipek Oz vs. Francesca Jones - meciuri reciproce
19.01.19 | Semifinală | Ipek Oz | Francesca Jones | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ipek Oz form & Francesca Jones form
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Francesca Jones - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
24.02.24 Sfert de finală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - retragere | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - retragere | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
29.04.23 Semifinală | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
27.04.23 a 3-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.04.23 a 2-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
23.04.23 Finală | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.04.23 Semifinală | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.04.23 Sfert de finală | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - retragere | detaliu meci | |
20.04.23 a 3-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
08.04.23 Semifinală | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | detaliu meci |