MECI
28.08.20 | 1-a rundă | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Croatia
08.10.96, 27 Vârsta
08.10.96, 27 Vârsta
Ipek Oz vs. Tea Jandric - meciuri reciproce
28.08.20 | 1-a rundă | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ipek Oz form & Tea Jandric form
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Tea Jandric - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
24.09.20 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.20 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.20 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.20 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.20 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.06.20 1-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.20 Calificare | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Metepec - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Metepec - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
23.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.14 Calificare | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detaliu meci | |
23.06.14 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci |