INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zeynep Sonmez vs. Ipek Oz - meciuri reciproce
29.02.20 | Semifinală | Zeynep Sonmez | Ipek Oz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
05.07.17 | 1-a rundă | Ipek Oz | Zeynep Sonmez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Istanbul | Zgura |
Zeynep Sonmez form & Ipek Oz form
Zeynep Sonmez - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.12.23 Calificare | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detaliu meci |
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |