MECI
26.07.16 | 1-a rundă | Ipek Soylu | Anna Gabric | 6-2, 6-3 | Horb | Zgura |
STATISTICI MECI
Ipek Soylu | Anna Gabric | |
Prima administrare % | 25/51 (49%) | 19/44 (43%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/25 (64%) | 8/19 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/26 (46%) | 5/25 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 7/7 (100%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/44 (70%) | 23/51 (45%) |
Total puncte câştigate | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Greșeli duble | 6 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ipek Soylu vs. Anna Gabric - meciuri reciproce
26.07.16 | 1-a rundă | Ipek Soylu | Anna Gabric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Horb | Zgura |
Ipek Soylu form & Anna Gabric form
Ipek Soylu - ultimele meciuri
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
02.11.21 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - retragere | detaliu meci | |
01.11.21 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.21 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - retragere | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
21.07.19 Finală | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.19 Semifinală | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Torino - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
23.06.19 Finală | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.19 Semifinală | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
21.06.19 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Akko - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.06.19 Finală | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
01.06.19 Semifinală | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.05.19 Sfert de finală | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Anna Gabric - ultimele meciuri
W75 Chiasso - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Bellinzona - Zgura | ||||
09.04.24 Calificare | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detaliu meci |