MECI
12.05.18 | 1-a rundă de calif. | Irina Falconi | Barbora Palcatova | 6-2, 6-1 | Trnava | Zgura |
STATISTICI MECI
Irina Falconi | Barbora Palcatova | |
Prima administrare % | 31/48 (65%) | 29/46 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/31 (68%) | 14/29 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 4/17 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/46 (61%) | 18/48 (38%) |
Total puncte câştigate | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Irina Falconi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Barbora Palcatova | |
Irina Falconi | 1-1 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Irina Falconi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Barbora Palcatova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Barbora Palcatova | |
5-1 | Barbora Palcatova | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irina Falconi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Barbora Palcatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Falconi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbora Palcatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Falconi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Barbora Palcatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Falconi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Irina Falconi | 5-1 | |
0-0, A-40 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
26.01.98, 26 Vârsta
26.01.98, 26 Vârsta
Irina Falconi vs. Barbora Palcatova - meciuri reciproce
12.05.18 | 1-a rundă de calif. | Irina Falconi | Barbora Palcatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Trnava | Zgura |
Irina Falconi form & Barbora Palcatova form
Irina Falconi - ultimele meciuri
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Nicholasville - Indoor Hard | ||||
13.02.20 1-a rundă | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - retragere | detaliu meci | |
W100 Midland - Indoor Hard | ||||
08.02.20 Sfert de finală | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.20 Semifinală | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
07.02.20 a 2-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Newport Beach - Hard | ||||
30.01.20 a 3-a rundă | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.01.20 a 2-a rundă | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
06.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Houston - Hard | ||||
16.11.19 Semifinală | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.11.19 a 3-a rundă | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.19 Sfert de finală | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.19 a 2-a rundă | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.19 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Barbora Palcatova - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.01.18 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.18 Calificare | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |