Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Danemarca
23.03.96, 28 Vârsta
23.03.96, 28 Vârsta
Irina Maria Bara vs. Martine Ditlev - meciuri reciproce
03.02.14 | 1-a rundă | Irina Maria Bara | Martine Ditlev | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Irina Maria Bara form & Martine Ditlev form
Irina Maria Bara - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci |
Martine Ditlev - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
28.09.15 Calificare | vs. Natalie Kallmunzerova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
21.09.15 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.15 Calificare | vs. Irem Soylu | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.09.15 1-a rundă | vs. Shiran Arol Wiegand | 3-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
16.02.15 Calificare | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.02.15 1-a rundă de calif. | vs. Marie Van Aelst | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
09.02.15 1-a rundă de calif. | vs. Rika Yamamoto | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.10.14 1-a rundă | vs. Radka Buzkova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.10.14 Calificare | vs. Myriam Enmer | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
13.10.14 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.09.14 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
22.09.14 1-a rundă | vs. Caroline Daxhelet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Duino Aurisina - Zgura | ||||
18.08.14 Calificare | vs. Martina Zerulo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.08.14 1-a rundă | vs. Naomi Totka | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Yulia Kulikova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.14 a 2-a rundă | vs. Angela Leweurs | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.14 2-a rundă de calif. | vs. Ingrid Di Carlo | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Copenhagen - Zgura | ||||
28.07.14 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Boczova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
12.05.14 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
05.05.14 1-a rundă de calif. | vs. Damira Muminovic | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.05.14 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.14 Calificare | vs. Adrijana Lekaj | 1-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.02.14 1-a rundă de calif. | vs. Risako Sugihara | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.02.14 Calificare | vs. Malika Rose | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.02.14 2-a rundă de calif. | vs. Celine Schepers | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.02.14 Calificare | vs. Gabriela Lee | - Martine Ditlev - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
03.02.14 1-a rundă de calif. | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
03.02.14 Calificare | vs. Yana Yurchenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.14 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.01.14 1-a rundă de calif. | vs. Jana Boubelikova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |