MECI
13.07.19 | 1-a rundă de calif. | Isabella Shinikova | Anastasia Grymalska | 6-4, 6-2 | Bucharest | Zgura |
STATISTICI MECI
Isabella Shinikova | Anastasia Grymalska | |
Prima administrare % | 35/55 (64%) | 37/52 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/35 (74%) | 19/37 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/20 (40%) | 7/15 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/52 (50%) | 21/55 (38%) |
Total puncte câştigate | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
2 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
1-0 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anastasia Grymalska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Isabella Shinikova vs. Anastasia Grymalska - meciuri reciproce
13.07.19 | 1-a rundă de calif. | Isabella Shinikova | Anastasia Grymalska | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Bucharest | Zgura |
21.05.16 | Semifinală | Isabella Shinikova | Anastasia Grymalska | 7-65, 6-4 | detaliu meci | Caserta | Zgura |
10.08.15 | 1-a rundă | Isabella Shinikova | Anastasia Grymalska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Hechingen | Zgura |
11.05.15 | Calificare | Anastasia Grymalska | Isabella Shinikova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | La Marsa | Zgura |
Isabella Shinikova form & Anastasia Grymalska form
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.04.24 | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci |
Anastasia Grymalska - ultimele meciuri
W15 Pescara - Zgura | ||||
06.08.22 Finală | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.08.22 Semifinală | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.22 Sfert de finală | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.22 a 2-a rundă | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.22 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Perugia - Zgura | ||||
22.07.22 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.22 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Rome - Zgura | ||||
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Versmold - Zgura | ||||
04.07.22 Calificare | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
22.06.22 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
31.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
28.09.21 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.21 Calificare | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
08.08.21 Finală | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.21 Semifinală | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
06.08.21 Sfert de finală | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.08.21 Calificare | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 L'aquila - Zgura | ||||
26.06.21 Semifinală | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci |