Regatul Unit
09.07.97, 26 Vârsta
15970 $
09.07.97, 26 Vârsta
15970 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anna Popescu vs. Isabella Shinikova - meciuri reciproce
20.12.17 | 1-a rundă | Isabella Shinikova | Anna Popescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Anna Popescu form & Isabella Shinikova form
Anna Popescu - ultimele meciuri
W25 Heraklion - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.22 Calificare | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Thiemke | - | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detaliu meci |
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |