Italia
19.04.97, 26 Vârsta
19.04.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Chiara De Vito vs. Isabella Shinikova - meciuri reciproce
05.04.18 | a 2-a rundă | Isabella Shinikova | Chiara De Vito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Chiara De Vito form & Isabella Shinikova form
Chiara De Vito - ultimele meciuri
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.12.18 Calificare | vs. Maria Aurelia Scotti | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Greta Zwerger | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
12.09.18 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Alice Zapolla | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.18 a 2-a rundă | vs. Monica Cappelletti | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.18 1-a rundă | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Sassuolo - Zgura | ||||
17.06.18 Calificare | vs. Camilla Abbate | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gubertini | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Sheila Glavas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Domenika Turkovic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Caserta - Zgura | ||||
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Ghitescu | 7-64, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Camille Sireix | 6-3, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sina Haas | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.04.18 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Dalila Said | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
18.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Virginia Ciccone | Virginia Ciccone - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Francesca Bullani | 6-77, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 Calificare | vs. Bianca Bevione | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Eline Audenaert | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Elisa Tassotti | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Natalie Proese | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci |
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |