MECI
29.04.16 | Sfert de finală | Isabella Shinikova | Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | Chiasso | Zgura |
STATISTICI MECI
Isabella Shinikova | Jil Teichmann | |
Prima administrare % | 35/53 (66%) | 36/58 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/35 (63%) | 20/36 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/18 (67%) | 8/22 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/58 (52%) | 19/53 (36%) |
Total puncte câştigate | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Isabella Shinikova vs. Jil Teichmann - meciuri reciproce
29.04.16 | Sfert de finală | Isabella Shinikova | Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Chiasso | Zgura |
Isabella Shinikova form & Jil Teichmann form
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Guillermina Naya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Demi Schuurs | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Jil Teichmann - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.23 Calificare | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.06.23 Calificare | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Birmingham - Iarbă | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci |