INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lucrezia Stefanini vs. Isabella Shinikova - meciuri reciproce
01.10.22 | 1-a rundă de calif. | Lucrezia Stefanini | Isabella Shinikova | 6-79, 6-0, 6-4 | detaliu meci | Monastir | Hard |
06.04.18 | Sfert de finală | Lucrezia Stefanini | Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
17.03.18 | Semifinală | Isabella Shinikova | Lucrezia Stefanini | 7-64, 6-75, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
08.10.17 | Semifinală | Isabella Shinikova | Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Lucrezia Stefanini form & Isabella Shinikova form
Lucrezia Stefanini - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
03.09.23 Finală | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - retragere | detaliu meci |
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |