MECI
13.09.20 | 1-a rundă de calif. | Iva Primorac | Noka Juric | 6-1, 6-1 | W25 Zagreb | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
22.10.01, 22 Vârsta
22.10.01, 22 Vârsta
Iva Primorac vs. Noka Juric - meciuri reciproce
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Iva Primorac | Noka Juric | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W25 Otocec | Zgura |
13.09.20 | 1-a rundă de calif. | Iva Primorac | Noka Juric | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25 Zagreb | Zgura |
Iva Primorac form & Noka Juric form
Iva Primorac - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Noka Juric - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci |