MECI
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Ivana Popovic | Michele Erkens | 6-1, 6-1 | W25+H Leipzig | Zgura |
STATISTICI MECI
Ivana Popovic | Michele Erkens | |
Prima administrare % | 37/54 (69%) | 18/41 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/37 (78%) | 8/18 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/17 (47%) | 8/23 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 0/6 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/41 (61%) | 17/54 (31%) |
Total puncte câştigate | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Michele Erkens | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ivana Popovic | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Michele Erkens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivana Popovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Michele Erkens | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivana Popovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Michele Erkens | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Ivana Popovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Michele Erkens | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Popovic | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Michele Erkens | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Popovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Michele Erkens | |
0-0 | ||
Ivana Popovic | 6-1 | |
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
26.02.94, 30 Vârsta
26.02.94, 30 Vârsta
Ivana Popovic vs. Michele Erkens - meciuri reciproce
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Ivana Popovic | Michele Erkens | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25+H Leipzig | Zgura |
Ivana Popovic form & Michele Erkens form
Ivana Popovic - ultimele meciuri
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
23.12.23 Finală | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.12.23 Semifinală | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.12.23 Sfert de finală | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Michele Erkens - ultimele meciuri
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
02.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Annick Melgers | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth James | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.10.16 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 6-70, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
10.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Sol Maria Terracina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.10.16 Calificare | vs. Cindy Castille | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
06.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Kovalets | 6-2, 1-0, Sophia Kovalets - retragere | detaliu meci | |
06.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.05.16 Calificare | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
23.03.15 1-a rundă | vs. Natalija Sipek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
16.03.15 1-a rundă | vs. Diana Enache | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
09.03.15 Calificare | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.03.15 1-a rundă de calif. | vs. Klara Alenas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.02.15 2-a rundă de calif. | vs. Viyaleta Shatalova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.02.15 Calificare | vs. Di Zhao | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.01.15 1-a rundă de calif. | vs. Yijia Shao | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Kaarst - Carpet | ||||
19.01.15 1-a rundă de calif. | vs. Anna Fischer | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Georgieva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.11.14 2-a rundă de calif. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Alessandrelli | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.14 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-2, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.14 Calificare | vs. Arina Kuznetsova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Petange - Indoor Hard | ||||
15.09.14 2-a rundă de calif. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
08.09.14 2-a rundă de calif. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
01.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.14 Calificare | vs. Daniela Ciobanu | 4-6, 6-76 | detaliu meci |