MECI
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Iveta Dapkute | Arabella Koller | 4-6, 6-4, 10-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
Iveta Dapkute vs. Arabella Koller - meciuri reciproce
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Iveta Dapkute | Arabella Koller | 4-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Iveta Dapkute form & Arabella Koller form
Iveta Dapkute - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - retragere | detaliu meci |
Arabella Koller - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | detaliu meci |