Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
21.11.95, 28 Vârsta
21.11.95, 28 Vârsta
Iveta Dapkute vs. Daria Sapogova - meciuri reciproce
25.10.10 | 1-a rundă | Iveta Dapkute | Daria Sapogova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | St.Cugat | Zgura |
Iveta Dapkute form & Daria Sapogova form
Iveta Dapkute - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - retragere | detaliu meci |
Daria Sapogova - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
18.11.13 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.09.13 a 2-a rundă | vs. Nozomi Fujioka | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.13 1-a rundă | vs. Yulia Bryzgalova | 1-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.08.13 Calificare | vs. Ksenia Slavina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.13 1-a rundă | vs. Zuzana Zlochova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.13 1-a rundă de calif. | vs. Pynar Nergiz | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
05.08.13 Calificare | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.13 1-a rundă de calif. | vs. Deeon Mladin | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
29.07.13 1-a rundă de calif. | vs. Khristina Kazimova | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
01.07.13 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
06.05.13 1-a rundă | vs. Anna Shkudun | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
29.04.13 a 2-a rundă | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.04.13 1-a rundă | vs. Tulin Dagilmisgul | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.04.13 2-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.13 1-a rundă de calif. | vs. Arianna Paules Aldrey | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.10.12 1-a rundă | vs. Lutfiye Esen | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.10.12 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
01.10.12 Calificare | vs. Kim Jana Hausler | - Daria Sapogova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
24.09.12 2-a rundă de calif. | vs. Yasmin Hamza | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lleida - Zgura | ||||
10.09.12 Calificare | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.12 1-a rundă de calif. | vs. Laura Pertusa Garcia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.12 2-a rundă de calif. | vs. Stefania Fadabini | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Meppel - Zgura | ||||
11.06.12 2-a rundă de calif. | vs. Demi Schuurs | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.06.12 1-a rundă de calif. | vs. Marlou Kluiving | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
21.05.12 Calificare | vs. Maria-Jesus Ibanez-Galindo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.12 1-a rundă de calif. | vs. Dominique Wahl | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Vic - Zgura | ||||
23.04.12 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mocete-Talamantes | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.12 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mikheeva | 6-2, 2-0, Alina Mikheeva - retragere | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
16.04.12 Calificare | vs. Kana Daniel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.04.12 2-a rundă de calif. | vs. Maite Cano | 6-0, 6-3 | detaliu meci |