MECI
11.05.17 | Sfert de finală | Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | 6-3, 5-7, 6-1 | Monzon | Hard |
STATISTICI MECI
Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | |
Prima administrare % | 74/108 (69%) | 47/83 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 45/74 (61%) | 23/47 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/34 (47%) | 18/36 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 5/12 (42%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/83 (51%) | 47/108 (44%) |
Total puncte câştigate | 103/191 (54%) | 88/191 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Aleksandrina Naydenova - meciuri reciproce
04.07.17 | 1-a rundă | Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Getxo | Zgura |
11.05.17 | Sfert de finală | Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | Monzon | Hard |
02.06.14 | a 2-a rundă | Ivonne Cavalle-Reimers | Aleksandrina Naydenova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Madrid | Zgura |
24.09.12 | Sfert de finală | Aleksandrina Naydenova | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | Madrid | Zgura |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Aleksandrina Naydenova form
Ivonne Cavalle-Reimers - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.12.23 1-a rundă | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Aleksandrina Naydenova - ultimele meciuri
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - retragere | detaliu meci | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Changsha - Zgura | ||||
07.09.19 Finală | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finală | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.19 Semifinală | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Qujing - Indoor Hard | ||||
21.07.19 Finală | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.19 Semifinală | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detaliu meci |