MECI
17.09.19 | 1-a rundă | Jacqueline Cabaj Awad | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 6-0 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Jacqueline Cabaj Awad | Darja Suvirdjonkova | |
Prima administrare % | 29/44 (66%) | 19/41 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/29 (83%) | 9/19 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/15 (47%) | 7/22 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/41 (61%) | 13/44 (30%) |
Total puncte câştigate | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Darja Suvirdjonkova | |
Jacqueline Cabaj Awad | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 0-15 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 0-0 | |
1-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
16.06.05, 18 Vârsta
16.06.05, 18 Vârsta
Jacqueline Cabaj Awad vs. Darja Suvirdjonkova - meciuri reciproce
17.09.19 | 1-a rundă | Jacqueline Cabaj Awad | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Jacqueline Cabaj Awad form & Darja Suvirdjonkova form
Jacqueline Cabaj Awad - ultimele meciuri
Oeiras - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
12.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.24 | vs. Ayla Aksu | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Sfert de finală | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 a 3-a rundă | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Darja Suvirdjonkova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Eva Maria Ionescu | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Golubkova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Darya Kharlanova | 7-5, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-75, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Selina Dal | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.12.23 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 0-5, - Darja Suvirdjonkova - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Christine Gouws | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, - Darja Suvirdjonkova - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | detaliu meci |