MECI
13.09.20 | 1-a rundă | Jade Suvrijn | Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Jade Suvrijn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 30-0 | ||
Jade Suvrijn | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
5-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jade Suvrijn | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jade Suvrijn vs. Marina Yudanov - meciuri reciproce
13.09.20 | 1-a rundă | Jade Suvrijn | Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
14.09.19 | Finală | Jade Suvrijn | Marina Yudanov | 7-613, 6-2 | detaliu meci | W15 Dijon | Zgura |
Jade Suvrijn form & Marina Yudanov form
Jade Suvrijn - ultimele meciuri
W60 Montpellier - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Sfert de finală | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
19.03.21 Sfert de finală | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - retragere | detaliu meci | |
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.21 Calificare | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |