MECI
06.01.17 | 1-a rundă de calif. | Jana Fett | Tereza Smitkova | 6-0, 6-1 | Hobart | Hard |
STATISTICI MECI
Jana Fett | Tereza Smitkova | |
Prima administrare % | 30/57 (53%) | 26/49 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/30 (73%) | 13/26 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/27 (59%) | 7/23 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 0/5 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/49 (59%) | 19/57 (33%) |
Total puncte câştigate | 67/106 (63%) | 39/106 (37%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jana Fett vs. Tereza Smitkova - meciuri reciproce
05.11.22 | Semifinală | Jana Fett | Tereza Smitkova | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | W25 Trnava | Indoor Hard |
24.02.21 | 1-a rundă | Jana Fett | Tereza Smitkova | 7-62, 4-6, 6-2 | detaliu meci | W25 Poitiers | Indoor Hard |
08.04.17 | 1-a rundă de calif. | Tereza Smitkova | Jana Fett | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | Biel | Indoor Hard |
06.01.17 | 1-a rundă de calif. | Jana Fett | Tereza Smitkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Hobart | Hard |
Jana Fett form & Tereza Smitkova form
Jana Fett - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Calificare | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Tereza Smitkova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
12.02.23 Finală | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |