MECI
08.11.20 | 1-a rundă de calif. | Jasmijn Gimbrere | Polina Iatcenko | 7-61, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jasmijn Gimbrere vs. Polina Iatcenko - meciuri reciproce
08.11.20 | 1-a rundă de calif. | Jasmijn Gimbrere | Polina Iatcenko | 7-61, 6-4 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Polina Iatcenko form
Jasmijn Gimbrere - ultimele meciuri
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Polina Iatcenko - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ankita Raina | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
29.02.24 Sfert de finală | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Antonia Ruzic | 7-66, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Anastasiia Gureva | 6-73, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Vecic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 6-1, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
06.08.23 Finală | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-3 | detaliu meci |