INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Joana Eidukonyte vs. Jelena Simic - meciuri reciproce
23.10.17 | 2-a rundă de calif. | Jelena Simic | Joana Eidukonyte | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Joana Eidukonyte form & Jelena Simic form
Joana Eidukonyte - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.08.19 Semifinală | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - retragere | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 Calificare | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
27.06.18 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detaliu meci |
Jelena Simic - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.19 1-a rundă | vs. Hx Izabella Tan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.02.19 Calificare | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
18.12.18 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
15.12.18 Finală | vs. Julia Payola | 2-6, 6-2, 6-74 | detaliu meci | |
14.12.18 Semifinală | vs. Elaine Genovese | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.18 Sfert de finală | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.18 a 2-a rundă | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.12.18 1-a rundă | vs. Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.18 1-a rundă | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
16.11.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
09.11.18 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Maria Patrascu | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.11.18 Semifinală | vs. Sandy Marti | 2-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
02.11.18 Sfert de finală | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 3-1, Agustina Chlpac - retragere | detaliu meci | |
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Libby Muma | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Sassuolo - Zgura | ||||
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Monica Cappelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.18 1-a rundă | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
11.04.18 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.18 Calificare | vs. Alexandra Damaschin | 6-73, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
10.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 6-0 | detaliu meci |